Odhalení: Mimozemský kontakt

28. září 2018 v 11:49 | Magicmax |  Mystérie a kryptologie
Dosud nejlepší důkazy o mimozemštanech.Únosy
Několik lidí tvrdí, že je cosi uneslo během noci z jejich postelí, aby na nich mohlo v kosmických lodích dělat experimenty. Řada svědků, kteří se navzájem neznali a nic ze svých výpovědí nezískali, se nezávisle na sobě shodlo, že vše začíná náhlým objevením modrým světlem u nich v pokoji. Unešení ztuhnou a nemůžou se hýbat. Neovládají svoje pohyby výjma očí. Malý šedivý tvorové s velkými hlavami jsou nejčastějším popisovaným druhem popisovaný svědky. Vědě neznámý tvorové je odnesou do svého vesmírného korábu, aby na nich mohli řezat, vyjímat vzorky a nejspíše hlavně zjistit poznatky o nás, lidech. Většina unesených si však nic z toho nepamatuje. Vzbudí se zpět ve své posteli s divným pocitem, že jim uběhlo několik hodin či dní, ale na nic si nemohou vzpomenout. Vzpomínky, které máme k dispozici byly vyvolány pomocí hypnózy.

Mimozemské implantáty
Někteří unešení se z návštevy mimozemštanů vrátí s něčím vloženým pod svoji kůži. Podle spekulací se jedná o sledovací zařízení obětí U.F.O.. Americký chirurg Roger K. Leir přes 40 let provozal soukromou ortopedickou praxí ve městě Thousand Oaks v Kalifornii. Posledních několik let před jeho smrtí se věnoval vyoperováním implantátů z těl unesených. Implantáty byly většinou kovové. Když vám do těla spadne tříska či chirurg by vám omylem v těle něco nechal, tak se tělo snaží odebrat předmět. Kupodivu Roger K. Leir tvrdil opak a dokonce, že implantát byl obalený nervy. Díky tomu předmět teoreticky mohl brát pro svůj provoz energii z lidského těla. Práce chirurga Rogera K. Leira byla znehodnocována a byl podezříván, že je podvodníkem, i když operace dělal zdarma a neměl tedy z nich žádný finanční prospěch.

Roswell
Údajně v Roswellu spadla mimozemská loď, která byla odvezena do oblasti 51. Hned příští den se o tom psalo na předních stranách novin. Jenže den na to vyšla oficiální zpráva, že jednalo o meteorologický balón. Tehdy v den pádu se okolo objektu uskupil dav lidí. Svědci, kteří s materiálem přišli do styku tvrdí, že kov, z kterého byla havarovaná loď postavena, nešel rozříznout nožem a měl divné chování. Jeden svěděk dokonce tvrdí, že uvnitř viděl tvory podobné opicím. Podle Ufologů havárie dokazuje, že ani technologie mimozemštanů není dokonalá. Tehdy byly v zóně zapnuté 2 silné radary. Teorie hovoři o tom, že právě ty zapříčinili havárii. Podle neověřených svědectví bylo mimozemských lodí, které havarovali v mexické poušti víc. Po vypnutí radarů se nová svědectví o pádů loďí již neobjevovaly.

Oblast 51
V Mexické poušti je silně střežené místo, okolo kterého jsou cedule, že pokud vztoupíte na území oblasti 51, tak Vás příslušníci americké armády na místě bez soudu zastřelí. Několik kilometrů dále je budova a letiště, kde se zkoušejí experimentální letouny. Objekt lze vidět na snímcích pořízených satelity, ale podle teoretiků se nachází mnohem více v podzemí.

Ale jaká je pravda?
Únosy - Existuje stav mezi spánkem a dběním - spánková paralýza. Mozek při něm má pocit, že ho někdo sleduje. A to velmi často vysvětluje pocity unešených. Každý ve svém životě minimálně jednou zažije stav, kdy se nemůže hýbat a jeho mozek spustí pocit, že někdo neznámí je s ním ve stejné místnosti. Když máte štestí, že víte, co je spánková paralýza, tak je to docela prima zážitek. Jak ve svém videu popisuje i Martin Rota - Co je spánková paralýza a náměsíčnost? | Vědecké kladivo
To tedy plně vysvětluje, proč se nelze hýbat a pocit přítomnosti mimozemštanů, ale co ten zbytek? Modré světlo, operace,... Tyto informace máme z hypnózy obětí. Jenže, když se hypnóza provede špatně, tak si sám mozek vytvoří nové vzpomínky. Jelikož většina psychologů dělajících do ufo nejsou odborníci na hypnózu, tak to dost vysvětluje.

Roswell - Nebudu Vám kecat. Meteorický balón to být nemohl, ale ani mimozemská loď. Význam zkratky U.F.O. je neidentifikovatelný létající předmět. U.F.O. je vlastně cokoliv, co létá ale nevíte, co to přesně je. Existují důkazy, že byl objekt přenesený do oblasti 51, která existuje a je sice zavalena tajemstvím, přesto je známo, že byla postavena pro zkoušení nových technologií pro americkou armádu. Nejspíše v Roswellu spadl jeden z experimentálních letounů, ale kvůli vysoké tajnosti ohledně projektů v oblasti 51 se rozhodlo, že se bude tvrdit, že vše byl jenom meteorologický balón, který by však neměl, co nad Roswellem dělat.

Implantáty - To je skutečná záhada. Mohlo se jednat o předměty zapomenuté při operacích v nemocnici, jenže měli je lidé, kteří předtím nikdy operaci neměli. Je i teorie, že objekty vytvořilo samo tělo. Je možné, že každý má jinou přičinu.

Ale vesmír je velký a když vedle Vás je tuna lidí a živočichů, tak proč by to samé nemohlo být někde jinde? :) Kdyby zase někde spadlo něco ve stylu mimozemské loďi, tak si neřekněte, že je to nejspíše podvod. Možná to opravdu jsou mimozemštané.
Jednou možná příjdou, ale jelikož je nebezpečné, aby vesmírem cestoval život, tak nejspíše se první setkáme s jejich technologií. Jako mi dáváme do vesmíru průzkumné družice, tak oni nejspíše taky, proto až v budoucnu se váš praprapraprapravnuk bude učit dějepis, tak se bude nejspíše učit zvlášt o potvrzení existence mimozemštanů a dne prvního setkání. Magicmax
 

3 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Eliss Eliss | Web | 28. září 2018 v 13:08

Koukám že tě taky napadla invaze spamů :-?

2 King  Rucola King Rucola | E-mail | Web | 29. září 2018 v 12:56

implantáty - to je moje! Len kto mi ich zaplatí? Súrne by som potreboval asi 4-6
kusov, cena okolo 20 000 švajčiarskych frankov. :-(

3 Zdeněk Hledač Zdeněk Hledač | E-mail | Web | 29. září 2018 v 13:54

schodlo, náhlím, stuhnou, postely, tudiš… že ty jsi jeden z nich? žádný pozemšťan by tohle napsat nedokázal :-D

4 Magicmax Magicmax | E-mail | Web | 29. září 2018 v 15:44

[3]: Schodlo opraveno na shodlo.
Náhlím opraveno na náhlým.
Stuhnou opraveno na ztuhnou.
Postely opraveno na posteli.
Tudíš opraveno na tedy.

A odpověd: Nikdy nevíš. :D

5 Zdeněk Hledač Zdeněk Hledač | E-mail | Web | 29. září 2018 v 19:35

tudíž!!! :-D v pohodě, moc ti nevěřím, z které jsi galaxie?

6 Magicmax Magicmax | E-mail | Web | 29. září 2018 v 20:13

[5]: Když mi bylo 6, což je věk, kdy naše civilizace je v lehce před dospěláckým věku. Tak jsem utekl od svého kmene, protože se v něm stávala rivalita, sobectví, krádeže, nenávist a koromontovství (Nacismus ale nikoliv pro Němce ale Koromy) samozřejmostí. Chtěl jsem najít planetu, která mi vyhovuje. Nikdy jsem se necítil jako ostatní. Nejdříve jsem navštívil UTP ale měla mizivou kapalnost, kterou jsem zjistil, že nás druh potřebuje. Hrozné, jak Koromontovství dokáže člověku pomotat hlavu. MY SICE MŮŽE ŘÍKAT, ŽE JSME LEPŠÍ NEŽ OSTATNÍ! ALE VE SKUTEČNOSTI SE TÍM MŮŽEME JENOM DĚLAT HORŠÍÍMI! A tak jsem se kometou, která funguje jako lehce dostupný dopravní prostředek dostal sem. Na planetu, které jste dali název Země. Ale protože nejsem vzhledu, který by mohl se lehce začlenit do společnosti, tak jsem schován. A své sociální potřeby uspokojuji jenom zde. Jinak jde vidět, že vy pozemšťané jste neznalí! Cestovat mezi galaxiemi je nebezpečné, protože by nevyváženost materiálů by je mohla celé zničit! Proto můj druh bojkotoval váš vesmírný program! Nezasloužíte si mít právo zohavit společný vesmírný meziprostor! Jen se podívejte, jak je vaše planeta obklopena SATELITY! Máte štěstí, že nám vesmírný senát zabránil vám Space's place upřít! A s tím pocitem tady teď žiju. Jinde bych možná ani nemohl. Ostatní planety se životem se vyvíjejí stejným směrem či horším jako má původní planeta. A vy málem taky. Ale nakonec. Něco. Něco, co nikdo jiný nemá a neměl, vám to zabránilo! Jak jen Váš druh mohl pochopit, co je správně, když to ostatní nedokázali? Tak proto jsem tady. Protože je to jediná bezpečná planeta. Navíc jeden ze zákonů Vesmírného práva je nespojovat cizí a vaší kulturu. Tudíž sem nesmí přijít žádný cizí tvor. Tady by mně mí bratři, sestry, dortoni (3. pohlaví) nehledali. A kdyby si mysleli, že tu sem. Tak se sem neodváží! Ale nejhorší na tom je fakt, že... Já jsem synem... Našeho diktátora Dikuty. Zakladatele Koromontovství.

3. pohlaví funguje tak, že se vezme semeno žen a semeno muže a dá se do dortono (Netuším, jaký rod to ve vašem jazyku má.) A z dorton se rozdělí na dva. Nový bude muž nebo žena. Dortoni jsou velice staří a moudří. Žijí déle než muži a ženy. Každý si přeje být jiny. Já jsem muž. To znamená, že mám přibližně stejný čas na světě jako vy.

7 Marčélla Marčélla | E-mail | Web | 29. září 2018 v 21:50

Roswell.... to byl i seriál o mimozemšťanech.
Únosy - to je k zamyšlení. Nemusí to být zrovna únos, který popisuješ, ale lidi zmizí a ještě jsem se nikde nedočetla, nebo nedoslechla jestli byl některý z nich nalezen. Buď se našel, ale už se o tom dál nepíše, nebo nemluví, anebo se prostě nenašel, protože byl unesen. :-x

8 Platan Platan | E-mail | Web | 30. září 2018 v 20:20

Únosy sú naozaj k zamysleniu pretože tí ľudia by často dali život za to, že to čo hovoria je pravda. To je na tom to desivé. O_O

9 tema-tydne tema-tydne | E-mail | Web | 1. října 2018 v 9:03

Moc se mi líbí, jak jsi to sepsal. Zařazuji do výběru. :-)

10 Magicmax Magicmax | E-mail | Web | 1. října 2018 v 9:11

[9]: Děkuji! Je mi ctí, že z obrovského množství článků je můj objevil ve výběru! :)

11 Lydie Lydie | 1. října 2018 v 21:56

Jasně - také si myslím, že mimozemšťané existtují a navštěvují nás.....
jen nevím, až přijdou k nám domů, zda jim bude chutnat kafe - možná pivo by bylo lepší....

12 mamcinkoutek mamcinkoutek | E-mail | Web | 1. října 2018 v 22:39

Článek pěkně zpracovaný - jde vidět že sis s tím dal fakt práci a hrozně moc mě zaujal ten konec - že by poslali první nějakou sondu či něco podobného.

P.s. četla jsem ten začátek, už všude pozhasínané a byla do toho úplně zažraná a najednou cítím jak mi něco leze po noze kterou jsem neměla přikrytou a dosatala jsem málem infarkt že to jsou mimozemšťani....ale byl to syn který se probral a došel ze mnou se mazlit :-D

13 Asterius Asterius | E-mail | Web | 5. října 2018 v 20:19

K tomuto tématu mohu jen odkázat na publikaci jménem Fenomén UFO identifikován!
Tam je dobrá analýza různých zkušeností a historických záznamů.

14 Eliss Eliss | Web | 18. října 2018 v 21:28

Nejvíce by mě zajímalo, co je v té Oblasti 51. Některé konspirační jsou pěkně děsivé :-x

15 Eliss Eliss | Web | 18. října 2018 v 21:29

A mimochodem, máš ty osobně nějako mimozemskou zkušenost? 8-)

16 Magicmax Magicmax | E-mail | 19. října 2018 v 13:47

[14]: Ahoj Eliss.
V Oblasti 51 oficiálně nevím, co tam nyní mají. Konspirace jsou zajímavé, děsivé, působivé ale jsou to jenom konspirace. Jenom návrhy jak by mohla ta oblast dělat.
Sice nevím současnost, ale ještě před tím, že byla uznána existence tajné základny, tak z jiných vojenských středisek máme dokumenty mluvící o zkoušení leteckých přístrojů. Pamatuju si na letouny podobné dnešním stíhačkám. Což odpovídá i letička, které jde vidět ze satelitních snímků. S tím, že místo je ideální k testování výbušnin. Teď je tam hranice, za kterou nesmíte vkročit a je několik km daleko od samotné základny. Předtím ani několik km, kde je ta hranice se nic nenacházelo. Teď ani né 10 od ní je hospoda Alien. Chodí tam turisti si navzájem vyměňovat teorie o oblasti 51. V okolí hospody či spíše takové americké klidné občerstvení a pití se objevují bilá světla na obloze, což je důkazem letecké aktivity. Ale oficiálně můžu říct, že vím jen jistě, že v 60. letech se tam testovali letouny. Jinak existují i věci. Co jsou více zajímavější a také nejdou moc podtrhnout.
V 80. letech v oficiální příručce pro letouny byl dodatek o UFO, že je to běžný přírodní jev, který lidstvo navštevuje několik tisíc let. Oficiální americký výrok, kde své vojáky seznamovali s leteckými přistroji. Jakmile to začalo unikat dál. Tak už to tam nebylo. Ale jako... přírodní jev, tisíce let. To není nějaké prozrazení a ani je to v rozporu se slušováním mimozemštanů s UFO - zkratka pro neidentifukovatelný létající předmet. Navíc mi příjde divní označovat přírodní jev předmět, který sám vzlétne a odlétne. Ufo - přírodní jev.
Jeden bývalý zaměstnanec v minulém století se rozhodl promluvit o oblasti 51. Dělal na části letounu, který byl podle jeho tvrzení nepřirozeně malí a když v něm byl, tak se do něj nevlezl. Myslí si že ho stavěli pro někoho jiného. Měl poskytnuté informace jenom ze svého týmu a zdůraznuje, že nikdy neviděl nic, co by připomínalo mimozemskou bytost. Důkazy, že tam pracoval je dost, pokud očité svědectví kamarádů berete jako pravdivé. Udajně je tam zavezl, aby se podívali z dálky na zkoušku letadla. Ale co je problém, je že všechno vzdělání, které dokládal, že má mu nikdo nepotvrdil. Řekl, že mu zóna smazala identitu. Nejzajímavější na jeho svědectví je, že byl na detektoru lži, ale detektor lži prozradí jenom jestli si myslíte, že říkáte pravdu. Nezjistí jestli jí máte.

Zkušenosti s mimozemštany nemám.

17 Jára Jára | Web | 21. října 2018 v 17:43

Zajímavý článek...

18 Eliss Eliss | Web | 26. října 2018 v 10:02

Děkuji moc, udělalo mi to radost 8-)

19 Eliss Eliss | Web | 30. října 2018 v 18:27

Ahoj, pod článkem se strhla docela velká diskuze, máš tam i reakce na svůj komentář, pokud máš zájem klikni :-)
http://zoma.blog.cz/1810/a-plastic-ocean-2016#komentare

20 jmenuju-se-sacharin jmenuju-se-sacharin | E-mail | Web | 1. listopadu 2018 v 13:52

[10]: Zaslouženě. :-) Přišla jsem tě pozdravit. :-) Jo a odběr můžeš u mě mít i na nové adrese, jestli chceš, jen tam zaregistruj svůj mail. :-) A piš víc!

21 JosephBes JosephBes | E-mail | Web | 11. prosince 2018 v 21:14

<a href=http://forum-sportowe.co.pl/>Berator</a>

22 ClementKep ClementKep | E-mail | Web | 16. prosince 2018 v 21:03

Porn photo of my ex here => https://vk.cc/8OGwS5

23 cot cot | E-mail | Web | 19. prosince 2018 v 6:58

Экспертиза http://100expertov.ru/

24 Gag Gag | E-mail | Web | 20. prosince 2018 v 11:43

независимая автоэкспертиза http://autoexpertmsk.ru/

25 Black Jane Black Jane | Web | 20. prosince 2018 v 17:25

Krásné a pohodové Vánoce :-) .

26 knody knody | E-mail | Web | 21. prosince 2018 v 18:11

Лаборатория нефтепродуктов http://lab112.ru/

27 Alfaraptor Alfaraptor | Web | 27. prosince 2018 v 15:54

Včera proběhl Winsaurus 2018, kdyby tě to  zajímalo.

28 VolodimirtoShved VolodimirtoShved | E-mail | Web | 28. prosince 2018 v 18:33

http://mosnalog.su/communication/forum/user/5047/

Володимир Швед - відомий бізнесмен. В яких кількостях захоплююся ґвалтівнікамі і зґвалтуваннями, то більше переконуюся, що у жертви ґвалтівніков найгустіше присутній неповна вплив після закінчення згвалтування.
Незважаючи на те, що у злочинця буває постійний партнер, він не грамотний в підтримці інтимних взаємин.Зазвичай пристрасть у нього викликають не тривалі щирі взаємини, а підйом і напруга пристрастей. Йому зручніше прогулюватися на стадіони і в натовп, перебувати в гущі заходів і відчувати саме напади емоцій.

http://piter-lada.ru/communication/forum/user/1385/
http://rab.innova-school.ru/forum/user/82856/

Згвалтування, висловлюється Володимир Швед - - це досягнення ґвалтівніка. І хоча він в даний момент можливо і не пізнавати збудження. Має можливість турбуватися. Здатний не розуміти крім того, що він здійснює. Але те, що ґвалтівнік, який здійснює згвалтування в цей період злочинець - це швидше за все не діспутіруется.
Такі чоловіки ґвалтують згодом будь-яких подій у власній долі, коли вони відчувають нібито «нечесність» по відношенню до власної персони.Розраховуючи помститися, вони переводять свій негатив на невідому жертву насильства, «без провини винну», яка відчуває на власній персоні напад люті і злості ґвалтівніка-безумця.

http://saomos.news/forum/user/1957/
http://www.mnemozina.ru/forum/user/2104/

Певний стиль нападу, якого зазнає жертва, виключно залежить від способу ґвалтівніка, який здійснює злодіяння. Образ дій цих злочинців систематизується по 3-м основним стандартам: злість, влада і садизм.
Незважаючи на те, що у злочинця може бути постійний партнер, він не сильний в підтримці близьких взаємин. Зазвичай пристрасть у нього ініціюють не тривале щирі взаємини, а підйом і напруження пристрастей.Йому зручніше ходити на стадіони і в натовп, перебувати в гущі заходів і пізнавати саме напади вражень.
Говоріть. Чим більше і інтенсивніше, тим надійніше. Про все. Про хворого чадо, якому треба ліки, про коханого чоловіка, про старих батьків, про свої захоплення. Про все, що зможе зачепити в ньому людяні думки. Адже він - в першу чергу людина. Постарайтеся відшукати в ньому щось схоже з вами. Особисто ви любите однаковий колір футболок, радіоцентр, тільки що купували майже аналогічні колісні диски на автомобіль (поцікавтеся, яким чином вашому супутнику вдалося їх зберегти в такому відмінному стані), яка чудова / мерзенна погода в січні. Що завгодно, аби тільки він з вами заговорив, відчув, що ви - не об'єкт, а особистість, такий же як він. Набагато складніше зробити щось нехороше нормальній людині, з яким вже перекинувся кількома фразами.Одній жінці вдалося уникнути зґвалтування таким чином. Вечірньої пори виходить вона з автобуса. Слідом за нею чоловік з виразом обличчя, не селищем зовсім нічого хорошого. На зупинці жодної живої душі. Так описувана дама накинулася на потенційного злочинця з вигуками: «Як добре, що ви разом зі мною виходьте, а то мені так моторошно йти до будинку однієї!» Таким чином вона доручила йому роль «героя-рятівника». Вручила йому свої непідйомні пакети, і чоловік покірно проводив її до під'їзду. (Пізніше вона заявила про це «типі» в поліцію. І дійсно, виявилося, що він давним-давно в розшуку за згвалтування.)

https://gavriliada.com/seksolog-biznesmen-volodimir-shved-prichini-chomu-choloviki-stajut-gvaltivnikami-zgvaltuvannja/

29 Monča =)) Monča =)) | Web | 29. prosince 2018 v 12:19

Skvělý článek. To co není z naší země mě vždy přitahovalo. Ráda koukám na film s touto tématikou. Film Oblast 51 je docela dobrý.

30 Eliss Eliss | Web | 6. ledna 2019 v 17:15

Děkuji za vánoční komentář, všimla jsem si ho až teď 8-)

31 georgiaru4 georgiaru4 | E-mail | Web | 10. ledna 2019 v 16:17

Sexy pictures each day
http://lesbian.quiz.xblognetwork.com/?ximena

best free porn uploads big booty redbones porn s500i porn jamaican male porn spain gay porn

32 kevinex1 kevinex1 | E-mail | Web | 14. ledna 2019 v 9:59

Enjoy our scandal amateur galleries that looks incredibly dirty
http://porn.galleries.bloglag.com/?kate

italia amateur porn japaniese teen porn sex with daughter and father porn free porn movies upload free busty porn pics

33 jamesyi69 jamesyi69 | E-mail | Web | 15. ledna 2019 v 10:14

Browse over 500 000 of the best porn galleries, daily updated collections
http://anal.porn.relayblog.com/?anabel

mature ebony porn streaming yoko matsugane porn xl girl porn you porn x tube long playing porn trailers

34 Eliss Eliss | Web | 27. března 2019 v 17:00

Ahoj, moc děkuji za komentář :-) Já mám nejraději ty Milka smetanové tyčinky :-) Na video jsem mrkla a dala lajk

Komentáře jsou uzavřeny.


Aktuální články

Reklama