Červen 2017

Nejlepší komentátor 2017 na blog.cz!!! - Výzva a přihlášky

25. června 2017 v 20:20 | Magicmax |  Internet v akčním pohledání
Blog.cz není jen o sdílení článku. Je to hlavně sociální sít, kde návštěvnosti ovlivnuje aktivita v komunitě. A proto, mnohdy, se to nejdůležitejší odehrává v komentech. Dobrý komentář admina na váš blog přiláká a špatný ho dokáže odlákat. Ale napsal nejlepší? Pojďme to zjistit a sledovat v tom ty nejlepší! :) Zjistěme který komentátor je ten, který získá od blogerů nejvíce návštev a komentů v rovnocenné soutěži. Vyzval jsem ty, kteří jsou brání ve svých komunitách jako nejlepší, ty kteří jsou nejaktivnější a dokonce i samotné legendy blogu, z nich někteří již ani nemají blog. :) Chceš zkusit se k nim přidat? Příjímáš jedinečnou výzvu? Chceš se stát Nejlepším komentátorem Blog.cz 2017? Tak pravidla, průběh a přihláška jsou následující:


Akce začíná sobotu 1.7.2017 v 17:00 (všimněte si těch 17-tek :D). Účastníci příjdou na http://miniaplikace.blueboard.cz/chatboard-ontario.php?id=295597. Zde budou získávat odkazy na články, které mají okomentovat. Zítřejší den budou každému blogerovi sčítany návštevy pouze, které přišli z odkazů ze seznamu článků a komentáře adminů článku. Komentátor s největším výsledkem bude prohlášen za nejlepšího. :)

Zúčastněnému komentátorovi stačí mít minimálně po dobu dne 1. a 2.7.2017:
Blog s článkem s povolenými komentáři.
Funkční Toplist s přístupněnými statistikami pro veřejnost

Mezi pozvanými lidmi jsou například Eliss, Dinosaurss a Lucy (Gil, v minulosti oceněna Winsaurusem 2015). Účastnit se můžete i vy. :) Pro účast v komentářích uvedťe svůj Toplist a Blog. A přijít na akci ve zmíněný domluvený čas. :)

Hlavní výhra obsahuje: Zvýšení návštevnosti po minimální dobu 2 dnů :), Diplom o potvrzení výhry v soutěži, + překvapení ;)
Magicmax

Jetix Breakfast - Cereals Box (Jetix Krabice na cereálie)

18. června 2017 v 22:22 | Magicmax |  Animované seriály
Jako dítě jsem sledoval, tenkrát nejsledovanější dětskou stanici, Jetix. Včetně času, který je dětem tak tipický. :) Víkendová rána. A v tu dobu, od roku 2006, na něm běžel krátký ident. Ident je video, které dělá mezeru mezi pořadem a upoutávkami či reklamou. :) A v tom Identu byl fiktivní box na cereálie. :) Už od mala se mi líbíl a přál jsem si ho. I když jsem věděl, že ho není jak sehnat ani v zahraničních obchodech. Po letech jsem ho našel a řekl jsem si "Hele a nevykonáváš ty náhodou práci jako grafik?" :D


Kačeří příbehy (DuckTales 2017) - Multilanguage list of logos

14. června 2017 v 19:44 | Magicmax |  Animované seriály
Podle neoficiálních zpráv z facebooku Disneyho Světa, by Kačeří Příbehy měli přijít na náš český Disney Channel už na podzim. :) Nedávno k nim bylo zveřejněno oficiální české logo! :) A před sebou máte exkluzivně možnost shlednout a i porovnat loga Kačerů z více zemí na jednom místě! :)
DuckTales (Arabia, USA) - Kačeří příběhy (Czech Republic/Česká republika)

Dárek pro Františka: Z nápoje Fanta je teď Franta

11. června 2017 v 6:06 | Magicmax |  Zásahy týdne vs. já
Po nějaké době uvidím svého známého, který se jmenuje František a připravil jsem dárek. Fantu objemu 1,75 litru s etiketou, kde jsem mu napsal Franta. :) Neudělal jsem to, protože jsem ho dlouho neviděl ale protože se mi prostě ten nápad líbí. :)