Veřte nevěřte: "Pokladnice příběhu"

23. října 2016 v 9:09 | Magicmax |  Mystérie a kryptologie
Žijeme ve světe, kde existuje reálně i zdánlivě nemožné. Kde na sebe bere skutečnost podobu iluze a kde jsou některé věci nevysvětlitelné. Dokážete odlišit pravdu od smyšlenky?
Vyzkoušejte si to. Předčtete si následující příběhy a: Věřte nevěřte.Taky vidíte fotomontáž jak se paní dívá na šneka? Né tak to není. Jedná se o propracovanou pouliční kresbu německého umělce. Dokonce jedno šnečí tykadlo je železný sloup. Jedná se o promyšlenou iluzi, jako některé z přichystaných příběhů.

Každý z nás je v něčem amatér, ale kdo by přesto nezkusil někdy opravit pračku nebo sporák? Jsou ale věci, které by někteří lidé prostě dělat neměli.
2. světelná várka:
Byly jsme normální kluci na škole, co občas blbli. Párkrát jsme přišli pozdě a jindy něco rozbily, ale nikdy předtím se nic tak brutální nestalo. Začínalo to jako tipická přestávka. Naše parta neměla, co dělat. Zrovna nás ve třídě moc nebylo. Jak jsme se silně nudili, tak jsme začali hledat ztracenou sadu praskajících kuliček. V tom někdo narhnul "CO TAK VYVOLAT DUCHA?". Přišlo nám to senzační. Nikdo z nás v ně nevěřil, takže jsme se jich nebáli. Neměli jsme správné vybavení. Jen jsme někde sehnali "sklínku" a na papír napsali Ano a Ne. Sedli jsme si do kruhu a drželi se za ruce, jako to dělají v televizi, a já jsem řekl "Vyvoláváme tě Hitlere." a několikrát sem to zopakoval. Nic se nedělo. Tak jsem zařval - Dej nám znamení!! Venku něco náhle bliklo a zazněla rána. Rychle jsme přiběhli k oknu. Mezi tím se objevila druhá krátká silná várka světla. Z okna jsme uviděli, že se motorkář srazil s autem v protisměru. Na místě zemřel.
Automobilové nehody vidíme v televizi často, tak proč by se nemohla stát náhodou v tak příhodnou dobu. Je i možné, že díky klukově výkřiku ztratil řidič pozornost nebo kluci vypustili ze záhrobí nejobávanějšího člověka zpátky k nám?

Sny. Všem se ve spánku zdají, ale kdo by si je pamatoval, ale některé... se prostě nedají jen tak zapomenout.
Noční můra: Celé to začalo mým snem. Ten byl takový: Za mým oknem v ložnici bylo cosi temného. Pak to "něco" odhalilo svou krásu. Byla to smrtka, jak vyšitá. Ukazovala mi svou kostrnatou rukou, ať jdu za ní. V tom sem se zbudil. Ráno dalšího dne mi už stál na zastávce autobus. Snažil jsem se ho doběhnout ale rozjel se. Nakonec si mně řidič všimnul a na vozovce mi zastavil. Nějaká paní, už nevím kdo to přesně byl, mi naznačovala ať jdu za ní. Pohybovala s rukou přesně jako smrtka v mém snu. Nechal jsem autobus jet beze mně. Později sem se dozvěděl, že ten autobus naboural a několik lidí bylo na místě mrtvých.
Byla to jen náhoda? Znal snad natolik tu paní, že si zapamatoval její gestikulaci a pak jí uplatnil ve snu? Nebo si snad někdo usnaďňoval práci.

Kdo z nás na škole netoužil po dobrých známkách. Koneckonců jsme tam chtě nechtě chodili hl. díky tomu. Však né vždy to bylo lechké. To se stalo osudné jednomu žáku z Příbramy.
Podrobení:
Jeden z mých žák z prvního ročníku měl ve zvyku, že si opakoval učivo na balkoně, který měl k dispozici hned vedle své třídy, chodil tam dokolečka naustále si učivo nahlas opakoval. Až do té události. Učil se zrovna na test z náboženství. Šlo vidět že mu to nejde. Neustále si opakoval ty složité názvy jako judaismus a maháráádž. Nic se nedělo dokud neobrátil na látku o Islámu. Ze začátku se nic nedělo ale potom se snažil zapamatovat slovo Mohamed. Chodil do kolečka a neustále opakoval Mohaméd. U balkonu se pomalu schromaždovali lidé, kterým bylo divné co tam za "rituál" provádí.
Nebudu vám lhát muj student měl ve zvyku překrucovat slova (Československý Hlas - Čs. Hlad, Ohnivé kuře - Prohnilé kůže) a nejspíš schválně při učení několikrát vyslovil až nevhodné narážky na část med ve slově. Pár učitelu zrovna přicházelo do školy tak tu skupinu lidí odehnalo - jeden ten učitel jsem byl já. Žák byl v pohodě než přišel na nejhorší slovní hříčku slova zmíněného islámského proroka, kterou se dodnes bojím vyslovit. S velkým nadšením to slovo silně zařval. Několikrát to pak i stihl zopakovat. Balkon se najednou začal naklánět až se postupně rozpadl na kusy. Žák strávil díky tomu přes rok na vozíku.

Hl.. Jak se to mohlo stát? Bylo to z toho, že tam žák neustále chodil? Klidně se i dělníci mohli při stavbe školy dopustit chyby či snad žák neúmyslně rozzuřil Mohameda? Nebo ve vás nějaký spisovatel úmyslně vyvolává smýšené pocity? Pravdu se dozvíte na konci příštího článku.


___________________________________________________________________________________________________________

Když vidím něco povedeného a jednoduchého třeba logo. Tak si řeknu - to zvládnu taky! Proto taky dělám tolik zbytečných vydařených napodobenin log. U pořadu Věřte nevěřte to byla znělka. Božsky napodobitelná znělka a já si řekl - "Nebylo by přímo božíííí natočit Veřte nevěřte?" Tak sem se do toho pustil. Sehnal sem kamaráda přes CGI (techniku co vytváří na PC postavy), zařídil jsem i scénáristu, přemluvil herce a našel místo přímo jako z opravdového studia Veřte nevěřte. Zvládnul jsem taky získat přesný záznam toho tunelu bez přidaného loga. Dokonce sem se dostal do kontaktu s Adamem Zálesákem, který provozuje navštevovanou fanstránku o Věřte nevěřte. Scénarista dostal lepší nápad, kamarád s CGI se stal youtuberem a já začal toužit po něčem jiném. Tak jsem herce odřekl a nikdy jsme se nespojili, aby jsme za své dětství vytvořili něco nečekaného. Potom jsem si řekl? Co nabídnout PJAYovi, že bych mu pomohl s Věřte nevěřte. PJAY je ale...éé PJAY!! Né že špatnej ale PJAY má vlastní styl, který je opakem znělky. Jiskra, která mně do toho zapálila však ve mně právem zustala. Sice jsem si nezahrál na Stevena Spielberga, ale aspon moje tehdější snaha nebyla úúplně marná.

Ponaučení? Kdyby jste někdy potkali nějaký přízrak, tak udělejte tohle. Zeptejte se ho, jestli by nechtělo hrát ve Věřte Nevěřte jednoho blogera. Váš Magicmax
 

6 lidí ohodnotilo tento článek.

Anketa

Který z příběhů, je tím jedním, který podle Vás není smyšlený?

- 2. světelná várka
- Noční můra
- Podrobení

Komentáře

1 Smokie Smokie | Web | 23. října 2016 v 11:09 | Reagovat

Ty jo, z toho Hitlera a Mohameda jsem měla vyloženě husinu, protože na tyhle věci věřím. Tady ty rádoby náhody podle mě nejsou úplně náhody... Sny, pocity a všechno tohle... Neměli bychom to brát na lehkou váhu a už vůbec bychom si s nimi neměli zahrávat.
Můj taťka je příšerně pověrčivý, za což se mu občas směju. Jednoho rána nás svým řevem vzbudil, tak jsme rychle k němu běželi co se stalo. Řekl že se mu zdál ssn o jeho dvojčeti (taťka je původem Ital a jeho bratr žije na Sicílii), že ho prý někdo černě zahalený prostřílel samopalem. Řekli jsme mu tehdy ať nežvaní a jde spát, ale v tu chvíli zazvonil telefon. Volala teta, že strýc měl těžký infarkt a je v nemocnici. Nedokážeš si představit ten pocit, co jsem tehdy měla.
Jinak pěkný článek, těším se na další. ;)

2 dahlia-black dahlia-black | Web | 23. října 2016 v 12:06 | Reagovat

Rozhodně zajímavé, donutilo mě to se zamyslet, a pravda že když když čtu takovéhle články radši bych svoji obrovskou a občas až nezdravou představivost strčila někam pod postel. Protože jsem úplně viděla tu smrtku jak na něj mává. Ale jinak naprosto super. :)

3 AshleyInka AshleyInka | Web | 23. října 2016 v 13:27 | Reagovat

Strašně moc děkuji za tvé milé komentáře. Jsem ráda, že jsem na tebe mohla narazit :) Tvé články jsou opravdu velmi zajímavé a hlavně povedené :)
Tento si musím obzvlášť znovu přečíst, protože se ti opravdu moc povedl :) Někdy nevíme, zda určitých věcech máme věřit nebo ne, někdy nás aji samotná pravda vyvedé z míry :(

4 Lukáš Přibyl Lukáš Přibyl | Web | 23. října 2016 v 13:50 | Reagovat

Jo jo, "Věřte nevěřte" patří i mezi mé oblíbené - ale současně (jakožto duchovní) musím prohlásit, že je možné v podstatě všechno ("nadpřirozené" síly jsou schopné všeho)

5 Eliss Eliss | Web | 23. října 2016 v 13:59 | Reagovat

Nejvíce děsivé je to s tím Hitlerem :-(

6 lp-girls-club lp-girls-club | Web | 23. října 2016 v 14:11 | Reagovat

Až když jsi to napsala tak jsem si toho tykadélka všimla :)

7 Kio-Do Kio-Do | E-mail | Web | 23. října 2016 v 14:50 | Reagovat

Hezký článek :)

8 Janinka Janinka | E-mail | Web | 23. října 2016 v 15:01 | Reagovat

Ten šnek je skvělej! :-)

9 Eliss Eliss | Web | 23. října 2016 v 15:12 | Reagovat

V novém článku je ikonka s F, tam jen vložíš zkopírovaný odkaz videa a mělo by být hotovo ;-)

10 DIYLenka DIYLenka | Web | 23. října 2016 v 15:16 | Reagovat

Samotnú reláciu Veřte-Nevěřte mám veľmi rada aj keď ma to desí rovnako ako tento príbeh.. Niekedy skutočne neviem či nie je pravda viac desivejšia než fikcia.

11 AshleyInka AshleyInka | Web | 23. října 2016 v 17:00 | Reagovat

Ježiš vidíš to na tebe jsem opravdu zapomněla :( Slíbila jsem ti, že si tě přidám až budu mít nový seznam, protože jsem nevěděla, kolik jich celkově budu mít. Rozhodně si tě tam hned dopíšu. Také jsem zapomněla na jeden blog. Jsem opravdu moc ráda, že nadále máš zájem se semnou spřátelit. Ještě jednou se omlouvám, že jsem si tě tam hned nezapsala :(

12 AshleyInka AshleyInka | Web | 23. října 2016 v 17:26 | Reagovat

Opravdu?? a na jaký seriál ses chtěl dívat?? tak to je dobře, že většinou přidáváš v neděli. Aspoň si v klidu můžu všechno přečíst a okomentovat to. Já porpavdě se spřáteluji jenom s fan blogy, protože tam vím co mám psát, ale některé navštěvuji opravdu už málokdy, protože mě někdy nebaví číst články a nebo je komentovat. U tebe jsem udělala především velkou změnu. Protože se mi opravdu líbí tvůj styl článku a hlavně tve milé komentáře, které mě opravdu velmi těší. Proto si vklidu chci všechno od tebe přečíst, abych tě jako affs nesklamala :) Jinak mám teď velké obavy s blogem, dneska jsem zjistila, že jsou dva další blogy o Ashley, nevím zda sis toho všimnul, popravdě mě to zaskočilo a právě nevím, zda má cenu pokračovat. Já jsem ten typ, který si hledá jednu celebritu o kom nikdo nemá blog. O Ashley měla jedna, což mi tak moc nevadilo, ale teď jak najednou o ni každý bloguje, tak nwm, už nemám velkou chuť, protože vím, nebo se bojím, že pak můj blog zanikne. Vlasně se to bojím napsat na blog, protože si budou myslet, že jsem sobecká, což není pravda. Jsem ráda, že Ashley tolik lidi zbožňuje a že se také o ni někdo zajímá, jen se bojím, že bych pak zanikla a nebo že by u mě zjistili nějaké novinky :( Jen každého admina těšší, když je blog o někom, o kterým ještě žádný český blog není. Omlouvám se, že tě s tím otravuji, ani nevím, jestli pochopíš co myslím. Jen se mi s tebou opravdu velmi dobře píše :

13 Baryn Baryn | Web | 23. října 2016 v 20:21 | Reagovat

Mám ráda Veřte nevěřte :) spíš mě baví poslouchat ty neuvěřitelné příběhy, než hádat, co asi je pravda a co ne. Šíleně mě zaujal všech tenhle příběh se smrtkou. :)

Akorát musím říct, že Mohamed není bůh, ale prorok, bůh je podle Koránu jen jeden, a to je Alláh.

14 AshleyInka AshleyInka | Web | 23. října 2016 v 20:28 | Reagovat

Někdy si řikám, proč já tam píšu jak ji zbožňuji atd.. Ja vím, že každý má své oblíbené blogy, ke kterým rádi chodí a maji rádi i admina, ale nwm jestli bych to překousla, jako jeden blog nebo když jsou blogy s více celebritama tak to mi nevadí, ale když dva se obnovují, tak je to zas o něčem jiném. Já jsem s článkama taková, že si na ně dám totalně záležet a hledam je hodiny neli celý den. A teď když jsou oni, tak se stačí juknout a hned můžou mít to samé. I kdybych se s něma skamarádila, tak já jsem spíš taková samostatná, co se týče blogování. Je fajn, že se skamarádím, ale s článkama atd se starám o všechno sama, kdysi jsem chtěla spoluadminku, ale pak jsem to odmítla.

Já jsem tři roky měla o Alyson Hannigan, kterou jsem natolik zbožňovala. byla jsem jediná co o ni měl blog, jako časem si dvě udělali také o ní, ale hned skončily, což jsem byla strašně ráda. Díky mě si ji všichni oblíbily a hlavně ji všichni poznávali. Asi kvůli tomu to tak řeším. Je pravda, ež to za par dnů neli za par měsícu můžou vzdát, ale ja moc popravdě na ty konkurence vůbec nejsem, nevím zda bych to překousla jako pokusím se o to, ale nwm, bud si udělám ještě jeden blog o někom jiném a pak se uvidí. Popravedě mi blog o Alyson moc chybí. Když jsem ho smazala tak jsem časem zjistila, že už o ni nemají americké stránky prostě jak kdyby zmizela, což mě moc zamrzelo. A hodněkrát jsem toho litovala.

Jej já kdybych byla podpeřinou tak bych hned usla :D to se mi stává častěji. Tybláho tak to se máš. Já seriály stahuji a většinou si kupuji originálky s Millou Jovovich a nebo s Olsenkama .) Bohužel jsem některé filmy nenašla v obchodech a nebo jsem si je nechtěla objednávat. Také si musím objednat originálky s Ashley. Pamatuji si, jak jsem si chtěla koupit všechny série Dr Hause za 3 000 :D a kdoví, třeba si je koupím :D

15 ┼Lady de Vampire Victoria┼ ┼Lady de Vampire Victoria┼ | Web | 24. října 2016 v 12:30 | Reagovat

Ten seriál miluji

16 I am Jane I am Jane | Web | 25. října 2016 v 19:08 | Reagovat

Nemáš zač... jsem ráda že jsem ti pomohla :)

17 evil spirit evil spirit | Web | 25. října 2016 v 19:22 | Reagovat

děkuju za ten komentář! hrozně mi to zvedlo náladu. ^^
ta druhá světelná várka je super

18 Elishka Elishka | Web | 25. října 2016 v 23:26 | Reagovat

Hodně zajímavý článek. Určitě piš dál!

19 obriendaily obriendaily | 26. října 2016 v 11:24 | Reagovat

Zajimavé, vážně! :)
ráda spřátelím:)

20 Pražská Drbna Pražská Drbna | E-mail | Web | 26. října 2016 v 15:07 | Reagovat

Hochu, fakt dobrej blog. Jsem "Věřte nevěřte generace" a články i videa tohoto typu si užívám.

www.houseoffame.blog.cz

21 obriendaily obriendaily | 26. října 2016 v 18:31 | Reagovat

Hah, za ikonku není vůbec zač! Spíš jsem čekala že to bude děs, protože nejsem žádná grafička :D

22 Pražská Drbna Pražská Drbna | E-mail | Web | 26. října 2016 v 19:26 | Reagovat

Ještě jeden komentář ti napíšu :) moc ráda spřátelím a tvůj blog si ještě trochu prošmejdím, překvapilo mě, že běží už od 2012. :)

www.houseoffame.blog.cz

23 ivisek ivisek | Web | 27. října 2016 v 11:36 | Reagovat

Děkuji strašně moc za tak milé komentáře, které opravdu potěší než-li urážky hi,hi :-) velice zajímavý blog!!!Mám ráda Věřte nevěřte ;-)Ráda tento blog budu navštěvovat jelikož zde cítím pohodu i dobrý relax opravdu super blog máte to se jen tak nevidí!Jinak ten šnek je skvělý, ale asi bych si tam nesedla :-D :-)

24 Susane S. Susane S. | Web | 27. října 2016 v 12:21 | Reagovat

Nevěřím ani jednomu příběhu :D je to až k popukání

25 kryptoraptor kryptoraptor | Web | 27. října 2016 v 17:14 | Reagovat

Dobře si ještě vzpomínám, jak jsi tehdy na chatu řešil něco v tom smyslu, že bys chtěl udělat vlastní věřte nevěřte. Tehdy jsi dokonce zvažoval to udělat jako video. Jsem rád, že tento projekt byl nakonec zpracován. Líbí se mi ty komentáře před jednotlivými příběhy. Opravdu se ti podařilo napodobit styl komentářů v původním pořadu.

26 betka betka | Web | 27. října 2016 v 20:33 | Reagovat

Hodně zajímavý článek. Prošmejdím si  ho celej blok ráda se  budu  vracet děkují za návštěvu  .

27 Jára Jára | Web | 27. října 2016 v 21:23 | Reagovat

Zajímavý článek, docela jsem početla. Díky.  Na ten seriál se občas dívám. Nějak jde televizní program mimo mne. Přihlouplé seriály vůbec nemusím a kvalitních filmů poslední dobou v televizi moc není. Ale "Věřte - nevěřte" je docela zajímavé. Někdy se v odhadu trefím, někdy ne...Ještě k tomu šneku. Někde na netu jsem viděla celou řadu podobných děl vytvořených na chdnících. Například schody do podchodu a podchod tam žádný nebyl, obrovská kaluž vody na chodníku , která byla namalovaná tak věrně, že ji lidé obcházeli...a mnoho dalšího. Už ani nevím, ze kterého města ty snímky byly, ale byly opravdu skvostné. Přeji dál hodně takových nápadů.
P.S. Moc děkuji za komentáře na mých stránkách. Vážím si jich moc.

28 Saddope Saddope | Web | 29. října 2016 v 10:35 | Reagovat

Věřte nevěřte miluju! Občas mě děsí, ale to na tom miluji. Baví mě si pokládat otázky co je skutečné a co ne, následně si na ně odpovědět a být překvapena, občas si i případy co se staly vyhledávám a čtu si o nich podrobnosti. :)

29 mylifeaskari mylifeaskari | Web | 29. října 2016 v 18:36 | Reagovat

Na věřte nevěřte jsme se jednu dobu dívala fakt hodně a pak to nějak vymizelo..každopádně článek úžasný:) Jsem hrozně ráda, že zase píšeš a že jsme si konečně našla čas tady zajít <3 A musím říct hned první dvě věty na začátku článku..zaujalo mě to hned :o

30 Gil Gil | 29. října 2016 v 22:33 | Reagovat

Jsem zvědavá, jak to dopadne :)

Jinak potkali jsme se na jednom blogu, to Ti musím poslat:

http://foreveryourself.blog.cz/1610/ahoj#komentar121531091

:)

31 Gil Gil | 29. října 2016 v 22:42 | Reagovat

PS: Posuň si v tom odkazu komentáře o jedno výš, jsi tam i Ty, Ty první :)

32 Sarah's History Sarah's History | Web | 6. listopadu 2016 v 2:36 | Reagovat

Věřte, nevěřte… To je moje dětství, jako malá jsem to úplně zbožňovala! Dodnes si hlídám, kdy to zase vysílají, abych si mohla zavzpomínat. Jednu dobu jsem se hodně zajímala o takové ty konspirační teorie a podobných příběhů à la "podle skutečných událostí" jsem se nemohla nabažit. Nebylo to o tom, že jsem těm řečím věřila, to ne. (To, čemu věřím a čemu nevěřím tady teď rozebírat nebudu, to by zase bylo na dlouho.) Prostě mě jen bavilo poslouchat to, toť vše.
Věřtě, nevěřte bylo vždycky skvělé v tom, že několik příběhů bylo pravdivých. Najednou to mělo jiný level než ty časopisy za pár korun z Tesca s tak odpornou kvalitou papíru, že jsem si říkala, že i ten toaletní je stokrát lepší. Všechny ty povídky postrádaly logické vysvětlení a ve vzduchu zůstávaly jen dohady o tom, jak je to možné. Člověk si pak říkal, že stát se může úplně cokoliv.
A Tys tohle všechno tak dokonale vystihl! Ten úvod!!! To jsou přesně ta slova, která říkal ten sympatický starší pán a na která jsem se vždycky tak těšila! Další článek jako na míru pro mě!
A nezapomněl jsi ani na nějakou iluzi na začátek! (Odpusť mi ty vykřičníky. Používám je proto, aby šlo poznat, jak veliké jest mé nadšení!)
Máš tam i ten pokec před začátek a po konci příběhu, Ty jsi na nic nezapomněl!
Já Ti vždycky říkala, že Tvoje články a vyprávění na chatu jsou skvělé, ale uvědomila jsem si, že jsem od Tebe nikdy neviděla žádný vymyšlený příběh. Bez ohledu na to, že jsem na začátku nevěděla, které jsou vymyšlené a které pravdivé, jsem opravdu koukala, jak úžasně umíš napsat i tohle. Kouzlo každého vypravování jsou ty na první pohled zbytečné věty typu "Jak jsme se silně nudili, tak jsme začali hledat ztracenou sadu praskajících kuliček." Čím víc jich je, tím lépe se čtenář dokáže vžít do situace a celé si to představit. Ale to já Tobě nemusím říkat, protože taky tohle ovládáš naprosto mistrovsky!
Teď ještě trošku odbočím. Sám víš, že já ironii používám hodně často a nejbližší mi je způsob přechvalování. Když si tyhle řádky po sobě čtu, uvědomuji si, že to může vypadat, že ironie je i tohle celé. Proto Tě chci ujistit, že tomu tak není a taková slova používám jen kvůli tomu, že to jinak nedokážu. Pokaždé mě ohromíš víc než předtím a nemůžu se dočkat na neděli, až zase vyjde další Tvůj skvost. To, že komentuji se spožděním s tím nijak nesouvisí - vždyť víš, je to kvůli tomu, že toho mám moc. Každopádně všechny Tvoje články si celé (nebo přinejhorším takovou část, jakou stihnu) přečtu hned, jak jsou čerstvé a zbytek dočítám třeba později v klidu, abych si to užila co nejvíc.
Ale teď zase zpátky k článku. Ta druhá povídka, tedy ta o noční můře, se mi líbila ze všech nejvíc! Připomnělo mi to jeden text, který jsem psala asi ve třetí třídě. Dostala jsem tehdy dokonalý nápad na příběh, kde by se přesně takhle realita prolínala se sny. Popsala jsem tím rekordně obrovský počet stránek. Tehdy jsem si na to dokonce vyrobila zvláštní sešit a ten potom koloval po celé třídě, protože si to chtěl každý přečíst. A aby toho nebylo málo, jedna nešťastnice se mě pokoušela napodobovat! Ale takový úspěch jako já neměla. Celá tato hororová aférka (ano, on to měl být horor) skončila tím, že jsme dostali hrozně moc úkolů a na tohle už nezbyl čas. Později jsem se k tomu už nedostala, protože moje pokusy skončily tak, že jsem si uvědomila, že bych to teď napsala celé úplně jinak a přepisovat se mi to nechtělo. Každopádně ten sešit mám pořád schovaný jako vzpomínku. Tehdy s tím byla opravdu legrace!
Podrobení, zajímavý název. A hlavně zajímavý hlavní hrdina. Nápadně mi s tím překrucováním slov připomíná Tebe, uličník jeden. :D Takže hlavně nepřekrucuj Mohameda!

Tohle moje pozdní komentování má jednu výhodu - zatímco všichni nade mnou naříkají nad tím, že pravdu se dozví až za týden, rebelka Sarah má už ten další článek před sebou. :D

Tááákže ještě jednou na závěr: Jako vždy dokonalé, Magicmaxi!!!

33 Reita Reita | Web | 13. listopadu 2016 v 13:19 | Reagovat

Hmm zaujímavé XD ja na takéto vec verím :) stávali sa mi často keď som bola malá ale verím že si niečo aj moja hlava trochu vymyslela no čím som väčšia uvedomujem si čo sa deje :/ no ale už som si zvykla a až tak sa nebojím XD veď opakovaný žart už nie je žartom že ?

34 Marie Marie | Web | 26. února 2017 v 8:50 | Reagovat

Věřte nevěře miluju! :)

35 sušenka sušenka | 30. dubna 2017 v 13:30 | Reagovat

Jak už jsem psala, Věřte něvěřte mám hrozně ráda! A tenhle článek je super! Fakt jsem zvědavá, co z toho se stalo a co sis vymyslel! Je to úplně jako v tom pořadu! O_O

36 Magicmax Magicmax | E-mail | Web | 13. srpna 2018 v 13:37 | Reagovat

Mám rád Magicmaxe, je takový Magicmaxový

37 Magicmax Magicmax | E-mail | Web | 29. srpna 2018 v 12:31 | Reagovat

[36]: Jé děkuji! :) Toho si od tebe vážím, Magicmaxi! :)

Já na to ve skutečnosti reaguji z důvodu, že chci aby mi na email přišel email o odpovědi. :) Který využiju k propagaci nového článku.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama